Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wycinka drzew w Parku Misztalec

Data publikacji: 2018-07-11, Data modyfikacji: 2018-07-11
A A AWydrukDrukuj  
 
Urząd Miejski w Janowie Lubelskim informuje, że w związku z ostrzeżeniami i wystąpieniem na terenie Polski gwałtownych zmian pogody, którym towarzyszyć mogą gwałtowne burze z silnymi porywami wiatru, na terenie Parku Misztalec wykonano wycinkę drzew stanowiących zagrożenie dla życia i zdrowia ludzi tam przebywających jak również dla budynków. Usunięte drzewa były obumarłe, uszkodzone przez wcześniejsze burze lub istniało realne zagrożenie ich powalenia przez wiatr. Poniżej załączamy zdjęcia drzew które zostały usunięte.

Pełna treść wiadomości na: janowlubelski.pl/aktualnosci/dla-mieszkancow/wycinka-drzew-w-parku-misztalec
janowlubelski.pl, Źródło artykułu: janowlubelski.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat janowski - powiat w południowo - zachodniej części województwa lubelskiego z siedzibą w Janowie Lubelskim. W skład powiatu wchodzą gminy: Janów Lubelski, Modliborzyce, Batorz, Chrzanów, Dzwola, Godziszów i Potok Wielki zajmując powierzchnię 875 km kw.

  Atrakcje turystyczne stanowią: rezerwaty (Imielity Ług, Lasy Jankowskie, Kacze Błota, Szklarnia), szlaki turystyczne piesze (Szlak Puszczański, Szlak Łącznikowy Batorz – Porytowe Wzgórze, Odcinek Centralnego szlaku Roztocza) i rowerowe (Okrężny szlak rowerowy dookoła powiatu janowskiego, Szlak glinianych garnków, Wyprawa do leśnego skarbca) oraz ośrodek narciarski w Gminie Batorz. Zabytki powiatu janowskiego stanowią: zespoły dworskie w Potoczku i Wierzchowiskach, kościół i synagoga w Modliborzycach, barokowy kościół p. w. Św. Jana Chrzciciela w Janowie Lubelskim czy gotycki kościół w Potoku Wielkim.

  Przez powiat przebiegają dwie drogi krajowe nr: 19 i 74.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola