Belka
Wtorek, 18 Grudnia 2018   imieniny: Laura, Bogusław, Gracjan
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Adoracja NA ŻYWO - Krąg Biblijny - 13.10.2018 - Janów Lubelski

 
Support the stream: streamlabs.com/rodzynek90 "7 Kościołów Apokalipsy" - temat kolejnej z cyklicznych adoracji opartych na fragmentach Apokalipsy św. Jana Apostoła. "7 Kościołów Apokalipsy" to adoracja oparta na fragmencie Ap 1,4-3,22, w którym Apostoł Jan przedstawia wizję 7 świeczników czyli 7 Kościołów Azji, do których skierowane są słowa napomnienia, otuchy i przestrogi. Słowo Boże skierowane do nas w obrazie 7 Kościołów przypomina nam o konieczności powrotu do umiłowania Boga, nawet za cenę prześladowania; że skutkiem nawrócenia jest odejście od guseł, zabobonów i czarów na rzecz wiary w Boga Trójjedynego oraz ma zwrócić uwagę człowieka wierzącego na wytrwałość w dobrym i troskę o zachowanie autentycznej wiary popartej konkretnymi uczynkami. Adoracje prowadzone przez Krąg Biblijny są uwielbieniem Pana Boga opartym na rozważaniu Apokalipsy i potraktowaniu jej jako słowa Bożego inspirującego do modlitwy. Więcej na kragbiblia.pl

 


Paweł S
 
Data pliku video: 2018-10-13, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat janowski - powiat w południowo - zachodniej części województwa lubelskiego z siedzibą w Janowie Lubelskim. W skład powiatu wchodzą gminy: Janów Lubelski, Modliborzyce, Batorz, Chrzanów, Dzwola, Godziszów i Potok Wielki zajmując powierzchnię 875 km kw.

  Atrakcje turystyczne stanowią: rezerwaty (Imielity Ług, Lasy Jankowskie, Kacze Błota, Szklarnia), szlaki turystyczne piesze (Szlak Puszczański, Szlak Łącznikowy Batorz – Porytowe Wzgórze, Odcinek Centralnego szlaku Roztocza) i rowerowe (Okrężny szlak rowerowy dookoła powiatu janowskiego, Szlak glinianych garnków, Wyprawa do leśnego skarbca) oraz ośrodek narciarski w Gminie Batorz. Zabytki powiatu janowskiego stanowią: zespoły dworskie w Potoczku i Wierzchowiskach, kościół i synagoga w Modliborzycach, barokowy kościół p. w. Św. Jana Chrzciciela w Janowie Lubelskim czy gotycki kościół w Potoku Wielkim.

  Przez powiat przebiegają dwie drogi krajowe nr: 19 i 74.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola